Onderdelenkaart Zijspanfiets 10490

Behorend bij artikel:

Zijspanfiets 10490

Onderdelenmap

Voorvork Driewieler Midi
Voorvork Driewieler Midi
34,67
Voorvork (los) exclusief wiel, inclusief handvaten. Geschikt voor de driewieler midi artikelnummer: 10010
Wiel 290 mm Compleet
Wiel 290 mm Compleet
87,98
Kunststof in de kleur rood. Compleet met kranken.
Wiel 290 mm
Wiel 290 mm
32,08
Kunststof in de kleur rood.
Crankset
Crankset
10,87
76 mm
Pedalen
Pedalen
6,21
Worden verkocht per paar.
Moerbeschermkap
Moerbeschermkap
2,38
M12, 2 delig.
Wiel 160 mm, M12 x 90
Wiel 160 mm, M12 x 90
17,60
Wiel 160 mm, M12 x 90, compleet met bevestigingsmateriaal M12x90, asbus, dop. Wiel is uitgevoerd met dubbel kogellager.
Zitplank E
Zitplank E
18,50
Kunststof, kleur rood.
Handvatset Rood / Zwart
Handvatset Rood / Zwart
5,50
Handvatset rood/zwart,buis 22 mm incl einddoppen voor in het stuur. In de kleur rood/zwart. Wordt per set á twee stuks verkocht. Inclusief 2 eind beschermingsdoppen voor in het stuur. Voor extra bescherming.
Bodemplaat Zijspanfiets
Bodemplaat Zijspanfiets
15,53
Anti-slip hout

Omschrijving Artikelnummer
1 Vork (los), excl wiel inclusief handvatten 63030
2 Handvat zwart/rood per set a 2 stuks 60711
3 Zitplank type E ( model zoals afgebeeld ) 60835
4 Wiel Ø 160mm compleet incl asbus en bevestigingsmaterialen 60220
5 Moerbeschermkap los 60350
6 Pedalen per set 60400
7 Cranks 76 mm h.o.h. set links + rechts 60483
8 Wiel Ø 290 mm los 60250
9 Wiel Ø 290 mm incl cranks en pedalen 60251
10 Treeplank, antisliphout 60960

*Let op; Oudere modellen zijn uitgevoerd met een ander model zitplank.
Namelijk zitplank type A, artikel 60800.
Onderop de zitplank staat dan de letter “A’ vermeld!

Voorwiel 290 mm samenstelling

Artikelnummer: 60251

Voorvork
Voorvork
Afstandhouder
Afstandhouder
1,04
Ten behoeve van wiel.
Lagerring
Lagerring
7,76
Zwart kunststof, inclusief lager.
As
As
23,75
Met vierkant, 21,2 mm.
Pedalen
Pedalen
6,21
Worden verkocht per paar.
Crankset
Crankset
10,87
76 mm
Crankset
Crankset
10,87
76 mm
Flensbout
Flensbout
1,29
M8 x 16
Wiel 290 mm
Wiel 290 mm
32,08
Kunststof in de kleur rood.
Omschrijving Artikelnummer
1 Fietsvork
2 Flensbout M8 x 16 60265
3 Cranks 76 mm h.o.h. set links + rechts 60483
4 Wiel Ø290 mm los 60250
5 Aandrijfas met vierkant 60260
6 Lagerring kleur zwart 60535
7 Afstandshouder 60760
8 Pedalenset links & rechts 60400

Balhoofd samenstelling

Balhoofdbus
Balhoofdbus
4,92
ø 20 mm, van hardchroom.
Glijlagerset
Glijlagerset
4,09
Glijlagerset per 2 stuks.
Nordlockring
Nordlockring
1,55
ø 12 mm, normale diameter.
Dopmoer
Dopmoer
1,55
M12
Glijlagerset
Glijlagerset
4,09
Glijlagerset per 2 stuks.
Stootdopje
Stootdopje
1,29
Inclusief bevestigingsmateriaal.
Inbusbout
Inbusbout
2,59
Ten behoeve van balhoofd. M12 x 85 mm.
Omschrijving Artikelnummer
0 Balhoofdbout Setje, bestaat uit 60751, 60752, 60753 60750
1 Stootdopje incl popnagel 60545
2 Dopmoer M12 60753
3 Nordlockring 12 mm 60752
4 Glijlager zwart set van 2 stuks 60541
5 Balhoofdbus hardchroom 20 mm 60755
6 Glijlager zwart set van 2 stuks 60541
7 Inbusbout M12 x 85 mm 60751
Menu
0