Onderdelenkaart Driewieler Mega 10800

Behorend bij artikel:

Driewieler Mega 10800

Onderdelenmap

Voorvork Voor Driewieler Maxi Plus
Voorvork Voor Driewieler Maxi Plus
42,92
Voorvork (los) exclusief wiel, inclusief handvaten. Geschikt voor de driewieler maxi plus, artikelnummer: 10040
Wiel 350 mm Compleet
Wiel 350 mm Compleet
107,05
Kunststof in de kleur rood. Compleet met kranken.
Wiel 350 mm
Wiel 350 mm
49,46
Kunststof in de kleur rood.
Crankset
Crankset
11,41
76 mm
Pedalen
Pedalen
6,52
Worden verkocht per paar.
Moerbeschermkap
Moerbeschermkap
2,50
M12, 2 delig.
Wiel 200 mm M12 x 90
Wiel 200 mm M12 x 90
24,18
Wiel 200 mm, compleet met bevestigingsmateriaal M12x90, asbus, dop. Wiel is uitgevoerd met dubbel kogellager.
Zitplank E
Zitplank E
19,43
Kunststof, kleur rood.
Handvatset Rood / Zwart
Handvatset Rood / Zwart
5,78
Handvatset rood/zwart,buis 22 mm incl einddoppen voor in het stuur. In de kleur rood/zwart. Wordt per set á twee stuks verkocht. Inclusief 2 eind beschermingsdoppen voor in het stuur. Voor extra bescherming.

Omschrijving Artikelnummer
1 Vork (los), excl wiel incl handvatten 63110
2 Handvat zwart/rood per set a 2 stuks 60711
3 Zitplank type E ( model zoals afgebeeld ) 60835
4 Wiel Ø 200 mm incl asbus en bevestigingsmaterialen 60230
5 Moerbeschermkap los 60350
6 Pedalen per set 60400
7 Cranks 76 mm h.o.h. set links + rechts 60483
8 Wiel Ø 350 mm los 60255
9 Wiel Ø 350 mm incl cranks en pedalen 60256

*Let op: Oudere modellen zijn uitgevoerd met een ander model zitplank.
Namelijk Zitplank type A, artikel 60800.
Onderop de zitplank staat de Letter “A” vermeld !

Voorwiel 350 mm samenstelling

Artikelnummer: 60256

Voorvork
Voorvork
Afstandhouder
Afstandhouder
1,09
Ten behoeve van wiel.
Lagerring
Lagerring
8,15
Zwart kunststof, inclusief lager.
As
As
24,94
Met vierkant, 21,2 mm.
Pedalen
Pedalen
6,52
Worden verkocht per paar.
Crankset
Crankset
11,41
76 mm
Crankset
Crankset
11,41
76 mm
Flensbout
Flensbout
1,35
M8 x 16
Wiel 290 mm
Wiel 290 mm
33,68
Kunststof in de kleur rood.
Omschrijving Artikelnummer
1 Fietsvork
2 Flensbout M8 x 16 60265
3 Cranks 76 mm h.o.h. set links + rechts 60483
4 Wiel Ø350 mm los 60255
5 Aandrijfas met vierkant 60260
6 Lagerring kleur zwart 60535
7 Afstandshouder 60760
8 Pedalenset links & rechts 60400

Balhoofd samenstelling

Balhoofdbus
Balhoofdbus
5,17
ø 20 mm, van hardchroom.
Glijlagerset
Glijlagerset
4,29
Glijlagerset per 2 stuks.
Nordlockring
Nordlockring
1,63
ø 12 mm, normale diameter.
Dopmoer
Dopmoer
1,63
M12
Glijlagerset
Glijlagerset
4,29
Glijlagerset per 2 stuks.
Stootdopje
Stootdopje
1,35
Inclusief bevestigingsmateriaal.
Inbusbout
Inbusbout
2,72
Ten behoeve van balhoofd. M12 x 80 mm.
Omschrijving Artikelnummer
0 Balhoofdbout Setje, bestaat uit 60751, 60752, 60753 60750
1 Stootdopje incl popnagel 60545
2 Dopmoer M12 60753
3 Nordlockring 12 mm 60752
4 Glijlager zwart set van 2 stuks 60541
5 Balhoofdbus hardchroom 20 mm 60755
6 Glijlager zwart set van 2 stuks 60541
7 Inbusbout M12 x 85 mm 60751
Menu
0